Usiądź wygodnie w fotelu, my zajmiemy się resztą!

Niezależnie na jakim etapie jesteś, pomożemy Ci stworzyć Twój własny projekt lub będziemy solidnym partnerem w skalowaniu Twojego biznesu. Dostarczymy rozwiązania, które pozwolą Ci błyskawicznie się rozwijać bez względu na wszystko.

header image

Poznaj nas

Dostarczamy wydajne rozwiązania technologiczne. Służą różnym potrzebom, ale wszystkie są tak samo innowacyjne i skuteczne.

Nasze produkty

Posiadamy gotowe systemy SaaS z których mies. korzystają miliony unikalnych użytkowników z całego świata, np. naszą ochronę DDoS. Niezależne podejście czyni nas partnerem godnym zaufania.

Sprawdzony software

Realizujemy najtrudniejsze projekty potrzebujące wysokiej wydajności i skalowalności, kładąc nacisk na zapewnienie wysokiego SLA. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak robić to niezawodnie.

Deployment

Wdrożenie może znacznie przełożyć się na Twój sukces. Zła infrastruktura wygeneruje niewymierne koszty lub nie poradzi sobie z rozwojem projektu. Z nami zaoszczędzisz pieniądze i cenny czas.

Zorganizowane podejście

Kładziemy nacisk na dobry workflow i zawsze sprawnie odpowiadamy na wiadomości. Wykorzystujemy do tego komunikatory z których korzystasz na co dzień, np. Telegram, WhatsApp.

cta indrop stroke

Sprawdź naszego Discorda

Wiemy, że pisanie maili jest żmudne. Zamiast tego wejdź na nasz serwer Discord i napisz czego potrzebujesz!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Cybersecurity

Wdrożymy dla Twojego projektu jeden z naszych autorskich produktów, np. ochronę DDoS lub zajmiemy się pełnym cybersecurity aktywów Twojej organizacji. Zadbamy o to, żebyś mógł spać spokojnie.

Software na miarę

Stworzymy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, którego potrzebujesz. Niezależnie czy chodzi o intuicyjny interfejs, wydajny software, wiemy jak być partnerem nawet w najtrudniejszych projektach.

Gaming

Zmonetyzujemy Twój serwer gier. Branża gamingowa bardzo dynamicznie się rozwija, a my wiemy, jak to wykorzystać. Jesteśmy zespołem, który doskonale rozumie potrzeby tego rynku i robi to skutecznie.

indrop text

Porozmawiajmy o Twoim projekcie i zacznijmy działać!

Pracuj z nami

Stawiamy na ciągły rozwój i stale poszukujemy nowych osób do naszego zespołu. Jeśli interesują Cię projekty, które realizujemy – pracuj z nami!

Project Coordinator

100% remote

Full-time

UZ/B2B: 6 000-8 000 zł netto

Administrative Assistant

100% remote

Full-time/Part-time

UZ: do 4 500-5 500 zł netto

Skontaktuj się z nami

[email protected]

InDrop Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 43A/37B

01-001 Warszawa

KRS

0000924266

NIP

5272972398

REGON

520101610